Şartlar ve koşullar

Bu Şartlar ve Koşullar logoyapma.com içinde Logoyapma.com ve logosu dosyalarının alımı kullanımıyla ilgilidir1. Koşullar

Bu web sitesine girerek, bu web sitesi Şartlar ve Kullanım Koşulları, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere tabi olmayı kabul ediyorsunuz ve geçerli yerel yasalara uyulmasından sorumlu olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde bulunan materyaller yürürlükteki telif hakları ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.


2. Lisans Kullanımı

Bir logo paketi satın aldıktan sonra, kullanıcıya herhangi bir etkinlik veya ihtiyaç için logoyu kullanma sınırsız hakları verilir.
Telif hakkı sağlamak için yasal bir varlık değiliz. Müşterilerimizin logolarını kullanmaları için tam ve sınırsız haklar veriyoruz, bununla birlikte ticari marka olmak isterseniz, ticari markanızı nasıl markalandırabileceğinizi ve şirketiniz için ticari markalara sahip olmanın maliyetlerini görmek için ülkenizde veya bölgenizde teyit etmeniz gerekecektir.


3. Sınırlamalar

Logoyapma 'ın web sitesinde malzemeler 'olduğu gibi' sağlanmaktadır. Logoyapma , herhangi bir sınırlama olmaksızın, zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlali veya diğer hak ihlalleri de dahil olmak üzere, tüm garantileri açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve reddeder. Ayrıca, Logoyapma, materyallerin internet sitelerinde kullanılması veya bu tür materyallerle veya bu siteye bağlı herhangi bir siteyle ilgili olarak kullanılmasıyla ilgili doğruluk, muhtemel sonuçlar veya güvenilirlik hakkında herhangi bir beyanda bulunmamakta veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır.


4. Sınırlamalar

Logoyapma 'ın internette malzemelerini kullanmak kullanım veya yetersizliğinden kaynaklanan (iş kesintiye veri veya kar, kaybından veya dolayı zararları sınırlama olmaksızın dahil) hiçbir durumda Logoyapma eder veya tedarikçileri herhangi zararlardan sorumlu Logoyapmaveya Logoyapma yetkili temsilcisinin sözlü olarak veya söz konusu hasar olasılığını yazılı olarak bildirmiş olsa bile, site.
Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerle ilgili sınırlamalara veya sonuçsal veya tesadüfi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.


5. Düzeltmeler ve Errata

Logoyapma 'web sitesinde görünen malzemeler teknik, tipo grafik veya fotoğrafik hataları olabilir. Logoyapma, web sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Logoyapma, web sitesinde bulunan materyallerde haber vermeksizin herhangi bir zamanda değişiklik yapabilir. Ancak Logoyapma , materyalleri güncellemeye yönelik herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.


6. Bağlantılar

Logoyapma , İnternet sitesiyle bağlantılı tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi , sitenin Logoyapma tarafından onaylandığı anlamına gelmez.
Bu tür bağlantılı bir web sitesinin kullanımı kullanıcının kendi riski altındadır.


7. Site Kullanım Şartları Değişiklikleri

Logoyapma , bu kullanım koşullarını herhangi bir zamanda, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, web sitesi için revize edebilir.
Bu web sitesini kullanarak , işbu Kullanım Koşulları ve Kullanım Koşulları'nın geçerli haliyle bağlı olmayı kabul ediyorsunuz.


8. Geçerli Yasa

Logoyapma 'in internet sitesinde ilgili her türlü iddia kanun hükümleriyle çelişkiye mahal vermeden Portekiz Eyaleti kanunlarına göre hüküm verilecektir.