Gizlilik Politikası

BÖLÜM 1 - BİLGİLERİNİZLE NE YAPIYORUZ?

Mağazamızdan bir şey satın aldığınızda, satın alma ve satış sürecinin bir parçası olarak, bize verdiğiniz kişisel bilgileri adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi toplarız.
Mağazamıza göz atarken, tarayıcınız ve işletim sisteminiz hakkında bilgi edinmemize yardımcı olacak bilgileri bize sağlamak için otomatik olarak bilgisayarınızın internet protokolü (IP) adresini de alıyoruz.
E-posta pazarlaması (varsa): İzninizle, mağazamız, yeni ürünlerimiz ve diğer güncellemelerimizle ilgili e-postalar gönderebiliriz.


BÖLÜM 2 - CONSENT

Onayımı nasıl alırsınız? Bir işlemi tamamlamak için bize kişisel bilgilerinizi verdiğinizde, kredi kartınızı doğrulayın, sipariş verin, teslimatı düzenleyin ya da bir satın alma işlemi gerçekleştirin, bu bilgileri toplamaya ve sadece bu nedenle kullanmanıza izin verdiğinizi ima ederiz.
Kişisel bilgilerinizin pazarlama gibi ikincil bir sebeple sorulması durumunda, size doğrudan açık onayınızı isteriz veya size hayır demek için bir fırsat sunacağız.
Onayımı nasıl geri çekerim?
Bunu yaptığınız sonra, fikrini değiştirirseniz bize m@webavenue.pt bizimle irtibat kurarak, her an, senin bilgilerin sürekli toplanması, kullanılması veya ifşa edilmesinden, sizinle iletişim için, onayınızı geri çekebilir


BÖLÜM 3 - BİLGİLENDİRME

Kanunun gerektirmesi durumunda veya Hizmet Şartlarımızı ihlal ediyorsanız kişisel bilgilerinizi ifşa edebiliriz.

BÖLÜM 4 - DEPOLAMA

Verileriniz Logoyapma.com veri depolama, veritabanları ve genel Logoyapma uygulaması aracılığıyla saklanır. Verilerinizi güvenlik duvarının arkasındaki güvenli bir sunucuda saklarız.

Ödeme:

Satın alma işleminizi tamamlamak için doğrudan ödeme ağ geçidi seçerseniz, Stripe kredi kartı verilerinizi depolar. Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı (PCI-DSS) ile şifrelenir. Satın alma işleminiz, satın alma işleminizi tamamlamak için gerekli olduğu sürece saklanır.
Bu işlem tamamlandıktan sonra satın alma işlem bilgileriniz silinir. Tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri PCI-DSS tarafından belirlenen, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak çabası olan PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından yönetilen standartlara uygundur. PCI-DSS gereksinimleri, mağaza ve servis sağlayıcıları tarafından kredi kartı bilgilerinin güvenli bir şekilde ele alınmasını sağlar.
Daha fazla bilgi için, LogoYapma'in Hizmet Şartlarını da okumak isteyebilirsiniz .


BÖLÜM 5 - ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ

Genel olarak, tarafımızdan kullanmış olduğumuz üçüncü taraf sağlayıcılar, bilgilerinizi, bize sundukları hizmetleri gerçekleştirmelerine izin verecek ölçüde toplayacak, kullanacak ve ifşa edeceklerdir.
Bununla birlikte, ödeme ağ geçitleri ve diğer ödeme işlemleri işlemcileri gibi belirli üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar, satın alma işlemleriniz için onlara sağladığımız bilgilerle ilgili olarak kendi gizlilik politikalarına sahiptir.
Bu sağlayıcılar için, kişisel bilgilerinizin bu sağlayıcılar tarafından nasıl ele alınacağını anlayabilmeniz için onların gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.
Özellikle, belirli sağlayıcıların sizin ya da bizimkinden farklı bir yargı bölgesinde bulunan tesislere yerleştirilebileceğini ya da sahip olabileceğini unutmayın. Bu nedenle , bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısının hizmetlerini içeren bir işleme devam etmeyi seçerseniz, bu bilgileriniz, söz konusu servis sağlayıcının veya tesislerinin bulunduğu yetki alanlarının yasalarına tabi olabilir.
Örneğin, Kanada'da bulunuyorsanız ve işleminiz Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan bir ödeme ağ geçidi tarafından işleniyorsa, o işlemi tamamlamada kullanılan kişisel bilgileriniz, Patriot Yasası dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri mevzuatı uyarınca ifşa edilebilir.
Mağazamızın web sitesini terk ettiğinizde veya üçüncü taraf bir web sitesine veya uygulamaya yönlendirildikten sonra, artık bu Gizlilik Politikasına veya web sitemizin Hizmet Şartlarına tabi olmuyorsunuz.


BÖLÜM 6 - GÜVENLİK

Kişisel bilgilerinizi korumak için, uygunsuz önlemler alırız ve uygunsuz bir şekilde kaybedilmediğinden, yanlış kullanıldığından, erişilmediğinden, ifşa edilmediğinden, değiştirilmediğinden veya yok edilmediğinden emin olmak için sektördeki en iyi uygulamaları takip ederiz.
Bize kredi kartı bilgilerinizi verirseniz, bilgi güvenli yuva katman teknolojisi (SSL) kullanılarak şifrelenir ve AES-256 şifrelemesi ile saklanır. İnternet veya elektronik depolama üzerinden hiçbir iletim yöntemi% 100 güvenli olmasa da, tüm PCI-DSS gereksinimlerini uygularız ve genel kabul görmüş endüstri standartlarını uygularız.


BÖLÜM 7 - HASTA YAŞI

Bu siteyi kullanarak, en azından eyaletinizdeki veya ikamet yerinizde çoğunluk yaşında olduğunuzu veya eyalet veya ikamet ettiğiniz eyalette çoğunluğun bulunduğunu ve herhangi bir şeye izin vermek için bize izin verdiğinizi beyan edersiniz. bu siteyi kullanmanız için küçük bağımlılarınız.


BÖLÜM 8 - BU GİZLİLİK POLİTİKASI İÇİN

Bu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sıkça inceleyin. Değişiklikler ve açıklamalar web sitesinde yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girecektir.
Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, güncellendiğimizi size bildiririz. Böylece, hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve hangi koşullar altında kullanırsak kullanırız ve / veya ifşa ederiz. o. Mağazamız başka bir şirket ile satın alınırsa veya birleştirilirse, size ürün satmaya devam edebilmemiz için bilgileriniz yeni sahiplere aktarılabilir.


SORULAR VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

İsterseniz: hakkınızda sahip olduğumuz kişisel bilgilere erişmek, düzeltmek, düzeltmek ya da silmek, şikayette bulunmak ya da daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, request@logoyapma.com adresinden Gizlilik Uyum Görevlimizle temasa geçin.